Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

POWIATOWY KONKURS PRZYRODNICZY

  W Szkole Podstawowej nr 7 w Głogowie odbył się Powiatowy Konkurs Przyrodniczy pt.:,, Strefy Krajobrazowe Świata”. Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły zajęły zaszczytne miejsca:  I miejsce – Aleksandra Sołtys z kl. VIc , III miejsce Aleksandra Wrona z kl. VId oraz VI miejsce Julia Gałka z kl. VId. W podsumowaniu ogólnym dziewczęta zajęły również I miejsce zdobywając tym samym puchar przedodni. Uczennice nagrodzono dyplomami i nagrodami rzeczowymi , otrzymanymi z rąk Pani Prezydent Bożeny Kowalczykowskiej.Trud i sumienność  zaowocowały , a my sedecznie im gratulujemy! 

  

Strona 1 z 11