Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Powiatowy Konkurs Przyrodniczy

Dnia 14 maja 2018 nasza szkoła  była gospodarzem XIV Powiatowego Konkursu Przyrodniczego pt.:,, Czy znasz swój organizm?”. Konkurs miał charakter indywidualny , natomiast po podliczeniu punktów zdobytych przez  reprezentantów każdej ze szkół,  wyłoniona została  również najlepsza  drużyna.

Miło nam poinformować , że w kategorii indywidualnej I miejsce zajął uczeń naszej szkoły Wiktor Olejniczak z klasy VIa, zaś uczennice klasy VId  Marcelina Łydka oraz Laura Jarosz zajęły ex aequo IV miejsce.
W kategorii drużynowej nasza szkoła  zajęła również I miejsce ex aequo z  SP nr2, tym samym zdobywając po raz drugi z rzędu nagrodę główną, czyli  Puchar Dyrektora SP nr 14.

Cieszymy się z sukcesów naszych uczniów i gratulujemy sukcesu.

Bogumiła Bączewska

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11