Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI

Wyniki

XIV edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego klas I-III

 Konkurs recytatorski po raz kolejny stał się okazją do spotkania z poezją i przeżywania jej piękna w interesującej interpretacji uczniów klas młodszych. Bardzo się cieszymy, że spośród kilkunastu recytatorów jury wyłoniło zwycięzców, a wśród nich uczennicę naszej szkoły Aleksandrę Mihułkę ( kl. III c ), która odniosła kolejne sukcesy:

  • w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim klas III zajęła I miejsce
  • w Powiatowym Konkursie Recytatorskim klas III zajęła II miejsce

          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 

Strona 1 z 11