Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Powiatowy Turniej Tańca Nowoczesnego

Dnia 14 marca 2018 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie odbył się Powiatowy Turniej Tańca Nowoczesnego. Organizatorem tego przedsięwzięcia była Szkoła Podstawowa nr 10 z Głogowa. Uczestników i kategorii wiekowych było wiele, a wśród nich uczniowie naszej szkoły, których przygotowała Pani Iwona Ptaszyńska. Towarzyszyło im wiele emocji – strach, radość, ekscytacja. Piękny i dynamiczny taniec naszych uczniów sprawił, że stanęli na podium. 

 Serdecznie gratulujemy! Dziękujemy za odwagę i życzymy dalszych sukcesów!

 

Iwona Ptaszyńska

 

II miejsce  w kategorii  miniformacja  kl. I – III   - KROPECZKI

1. Błażejewska Hania             I A

2. Piotrowska Wiktoria           I D                                         

3. Grochmal Amelia               I D                                            

4. Pakulska Zuzia                   I D

5. Kacik Idalia                        I B

6. Lenczyk Nadia                   I A

7. Bartczk Jakub                     I A

 

 

 II miejsce w kategorii formacje kl. IV -VII   - PIPI DANCE

 

 

1. Markowska Asia                IV C

2. Małachowska Maya           IV C

3. Bożek Julia                        IV C

4. Ułan Kacper                       IV C

5. Tłuczek Ola                        IV C

6. Wachowicz Oliwia             IV E

7. Krupa Nicola                      IV E

8. Pośnik Nikola                     IV D

9. Kuklasińska Maja               IV D

 

III miejsce w kategorii formacje kl. IV -VII   - SUPER GIRLS VB

 

1.   Długosz Dominika

2.   Koryga Milena

3.   Kozioł Wiktoria

4.   Nyczko Luiza

5.   Orłowska Weronika

6.   Pawłowska Nicola

7.   Stawnicza Julia

8.   Sobolewska Zuzia

 

 Iwona Ptaszyńska

 

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11