Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Powietrze bez śmieci: głosujmy w dniach od 24 do 31.01.2018

Zapraszamy wszystkich do udziału w kampanii edukacyjnej“Powietrze bez śmieci”.  Gmina Miejska Głogów została zgłoszona do konkursu organizowanego przezPGNiG.  Możemy wygrać Naukową Stację Zabaw  dla dzieci i młodzieży, która stanie w naszym mieście! Celem  projektu jest edukacja – czym jest smog, jak mu zapobiegać, ale też jak funkcjonować, kiedy już jest. Nagrodą za udział w konkursie jest   5 Naukowych Stacji Zabaw PGNiG. 

Zachęcamy wszystkich do głosowania na naszą kandydaturę. To bardzo proste!

  1.   Głosowanie odbywać się będzie w bardzo krótkim przedziale czasowym – 24 – 31.01.2018r., dlatego istotne jest , by jak najwięcej mieszkańców zagłosowało.
  2.   W wyznaczonym terminie wystarczy na stronie: www.powietrzebezsmieci.pl/gminy  odpowiedzieć na banalnie proste pytanie dotyczące problemu zanieczyszczenia powietrza, a następnie oddać swój głos na Gminę Miejską Głogów.
  3.   Głosować można codziennie w wyznaczonym terminie oddając jeden głos ze wskazaniem na naszą kandydaturę.
  4.   Głosować mogą tylko osoby pełnoletnie!

Gminy, które zdobędą najwięcej głosów wygrywają – wiedzę i nagrodę główną.

Tak niewiele trzeba zrobić , by w naszym mieście powstał nowoczesny, naukowy, badawczy zakątek do nauki i zabawy dzieci i młodzieży.

Więcej informacji o całej kampanii edukacyjnej znajdziecie na stronie http://www.powietrzebezsmieci.pl

 

Alicja Skoczylas

Strona 1 z 11