Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Prelekcja dla rodziców- spotkanie z policjantem.

           30 stycznia miało miejsce nietypowe zebranie z rodzicami, ponieważ gościliśmy na nim asp. Łukasza Szuwikowskiego, przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

                Profilaktyczny wykład zaplanowano zgodnie z programem wychowawczo – profilaktycznym szkoły oraz potrzebami rodziców.

Bezpieczna szkoła to mądra szkoła – przygotowana  na współczesne problemy i współpracująca z rodzicami. Życzymy rodzicom umiejętności radzenia  sobie w każdej kryzysowej sytuacji.

                                     Anna Kowalska

galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11