Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Projekt : Pracownie przyrodnicze w szkołach”

 W ramach realizacji projektu pt.:„Pracownie przyrodnicze w szkołach prowadzonych przez Gminę Miejską Głogów”  w naszej szkole powstały dwie nowoczesne pracownie przyrodnicze. Wspomniany projekt  współfinansowany był ze  środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Adaptacja pracowni  polegała na przeprowadzeniu gruntownego remontu sal. Wyposażono  je w nowoczesne, funkcjonalne meble, ławki, krzesła, gabloty i szklane witryny. Całości dopełniły środki audiowizualne oraz pomoce dydaktyczne. Bogate wyposażenie pracowni pozwala na przeprowadzanie różnorodnych zajęć  , a tym samym  na rozwijanie zainteresowań i umiejętności uczniów związanych z poznawaniem i badaniem środowiska przyrodniczego. Uczniom podobają się nowe warunki,  w których mogą zdobywać wiedzę i poszerzać wymagane  umiejętności kluczowe .

Bogumiła Bączewska i Ewa Kuboń

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11