Przedmioty artystyczne

Plastyka

Małgorzata Uliczka

Nazywam się Małgorzata Uliczka – jestem nauczycielem plastyki, techniki i prowadzę też zajęcia kompensacyjno- korekcyjne. Chętnie udzielam rad i podsyłam różne pomysły uczniom zainteresowanym plastyką. Można się ze mną spotkać także na zajęciach koła plastycznego – w każdą środę w godzinach 12.35 – 13.20. Wszystkich uczniów zapraszam do udziału w licznych konkursach plastycznych. Informację o nich zamieszczam w sali nr 501, a także na Fronterze w sali pt. „Wiadomości plastyczne”. Poza szkołą rozglądam się na drodze i obserwuję, czy praktycznie wykorzystujecie informacje uzyskane na lekcji techniki w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Elżbieta Rak

Muzyka / Zajęcia artystyczne