Przed. matematyczno-przyrodnicze

Grażyna Grzelak

Jestem nauczycielem dyplomowanym z trzydziestoletnim stażem pracy. Ukończyłam Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu, studia Podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim. W roku szkolnym 2015/2016 uczę matematyki. Posiadam kwalifikacje do nauczania matematyki, informatyki, przyrody i przedmiotów ekonomicznych w szkole ponadgimnazjalnej. Prowadzę fakultety z matematyki dla uczniów klas szóstych. Dla czwartoklasistów  prowadzę zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki.

Justyna Kołodziej-Drzazga

Małgorzata Korzeniewska

Absolwentka Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich w Głogowie, II Liceum Ogólnokształcącego i Uniwersytetu Wrocławskiego. Zaraz po studiach wróciłam do swojej szkoły, by doświadczyć jej „od drugiej strony”. Jestem wychowawczynią klasy 6B, opiekunką Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnej Kasy Oszczędności. Oprócz prowadzenie lekcji matematyki, prowadzę także zespoły wyrównawcze z matematyki dla klas 4 oraz zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla uczniów klas 4-6. Nie straszny mi jest świat cyfrowy – tablica interaktywna gości u mnie na każdej lekcji – wszystko po to, by nauka matematyki była przyjemna.

Krzysztof Kozak

Aleksandra Kozioł

Małgorzata Leja

Joanna Potera

Jestem nauczycielem dyplomowanym z ponad 20 stażem pracy. Od początku mojej pracy zawodowej pracuję w tutejszej szkole. Ukończyłam wyższe studia matematyczne w Zielonej Górze, studia Podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia Podyplomowe w Lesznie. Uczę matematyki we wszystkich poziomach. Posiadam kwalifikacje do nauczania matematyki, informatyki i technologii informacyjnej. Prowadzę fakultety z matematyki dla uczniów klas szóstych. Dla czwartoklasistów  prowadzę zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki. Pracuję posługując się tablicą interaktywną po to, by lekcje matematyki były łatwiejsze, zrozumiałe i przyjemne.

Teresa Walczak

Przyroda

Bogumiła Bączewska

Jestem nauczycielem przyrody w Szkole Podstawowej nr 3 w Głogowie. Uczę w niej również przedmiotu ,,Wychowanie do życia w rodzinie”. Z uczniami zainteresowanymi przyrodą spotykam się na zajęciach dodatkowych Koła Przyrodniczego. Razem z nimi organizujemy liczne akcje i imprezy o charakterze ekologicznym. W chwilach wolnych czas przeznaczam na dobrą lekturę czy film. Jak przystało na przyrodnika, lubię naturę i krajobrazy, dlatego ożywam w lesie, w górach, nad jeziorem, szukając miejsc na ciekawy kadr zdjęcia.

Grażyna Dziadkowiec-Kublik

Małgorzata Korzeniewska

Ewa Kuboń

Biologia

Alicja Anastaziuk

Bogumiła Bączewska

Alicja Anastaziuk

Ewa Krzyżaniak

Fizyka

Małgorzata Pietralczyk

Geografia

Urszula Hordyk

Barbara Laska

Zajęcia komputerowe / Informatyka

Irena Herba

„Życie człowieka ma kolor jego wyobraźni” – w starożytności mówił Marek Aureliusz. Na lekcjach informatyki wyobraźnia pozwala uczniom tworzyć barwne prace graficzne, dokumenty  i prezentacje. Świat cyberprzestrzeni jest nieograniczony – uczymy się jak bezpiecznie korzystać z sieci, komunikować się na platformie edukacyjnej. Obok informatyki moje pasje to świat sztuki i podróży.

Aneta Lenort

Małgorzata Marcinów

Jestem nauczycielem dyplomowanym. Uczę informatyki i matematyki, a w świetlicy prowadzę zajęcia komputerowe, na których dzieci miło spędzają czas jednocześnie ucząc się nowych rzeczy.

W roku szkolnym 2013/2014 prowadzę blog świetlicy naszej szkoły:

Elżbieta Petecka

Z wykształcenia jestem nauczycielem historii. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim. Oprócz historii uczę również informatyki i edukacji regionalnej. W tym roku szkolnym prowadzę fakultet historyczny –  zajęcia, na których uczniowie mogą poprawić oceny, rozwijać swoje zainteresowania.

Andrzej Stempel

Nauczyciel informatyki, zajęcia pozalekcyjne   wtorek godzina: 14.15-15.00, sala 515. Na zajęciach między innymi praca w programie Gimp.

GIMP jest popularnym narzędziem przetwarzania grafiki cyfrowej. Można przy jego użyciu tworzyć grafikę, zmieniać rozmiary i wycinać fragmenty zdjęć, dokonywać różnych operacji na kolorach, łączyć obrazy stosując warstwy, oraz dokonywać konwersji różnych formatów plików graficznych.

Ciekawe strony: