Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Przedszkolaki w finale – proszą o głosy!

Przedszkolaki z Przedszkola Publicznego Nr 20 z oddziałami  integracyjnymi w Głogowie zapraszają wszystkich do głosowania na ich projekt „EKOLOGICZNIE ZNACZY LOGICZNIE”, który zakwalifikował się do finałowej szesnastki w V EDYCJI KONKURSU EKO ODKRYWCÓW.

To wielki sukces i szansa dla nich na nagrodę główną w wysokości  20000 zł na realizację projektu.

Czas na głosowanie kończy się 17 grudnia 2017 roku. Czas start – klikamy :)

 

JAK GŁOSOWAĆ:

Wejdź na stronę www.ekoodkrywcy.pl

 i wyszukaj projekt „Ekologicznie – znaczy logicznie”

Pierwsze głosowanie – zarejestruj się, potrzebny będzie twój adres mailowy i nr tel..

Klikamy: Finaliści 2017

Zaznaczamy nasz projekt „Ekologicznie znaczy logicznie” oraz dwa dowolne projekty.

Podajemy nr telefonu, na który przychodzi kod weryfikacyjny – głosowanie jest darmowe.

Kolejne głosowanie – bezpośrednio kliknij w projekt http://www.ekoodkrywcy.pl/pl_PL/Project/show/786
Można głosować jeden raz każdego dnia.

Za oddane głosy z góry serdecznie dziękują  przedszkolaki i kadra “20”

 

Alicja Skoczylas

Strona 1 z 11