Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Przyjemne z pożytecznym, wybór zawodu.

W  związku  z wyborem  kolejnej ścieżki rozwoju   chętni uczniowie klas ósmych i trzecich gimnazjum , a w szczególności  z klasy III a,  odwiedzili warsztaty  Zespołu Szkół Ekonomicznych w Głogowie. Wzięli  oni udział w konkursie o zdrowym żywieniu, a także sprawdzili swoje umiejętności kulinarne. Wspólnie z nauczycielami zawodu i uczniami tej szkoły lepili pierogi i wygniatali kluski śląskie. Na koniec ciężkiej, ale bardzo przyjemnej pracy zasiedli przy wspólnym stole i delektowali się przygotowanym posiłkiem. Na deser też mogli liczyć, smaczne ciasto było wisienką na torcie tego spotkania.  Uczniowie, którzy zwyciężyli w konkursie, otrzymali karnet na obiad do wykorzystania w dowolnym terminie.

Mamy nadzieję na dalszą współpracę w przyszłym roku. Jest to najlepszy sposób na poznanie zawodu kucharza od przysłowiowej kuchni. Dziękujemy za zaproszenie!

Iwona Patelska-Mazur

Galeria zdjęć:

 

Strona 1 z 11