Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

PSALMY DLA PANA

  Dnia 8 kwietnia 2017 roku w Parafii Miłosierdzia Bożego w Głogowie odbył się Międzyszkolny Konkurs „Psalmy dla Pana”.

    Naszą szkołę reprezentowało w nim dwoje dzieci. Miło nam poinformować, że uczniowie: Patrycja Łochnicka z klasy 6d  i Wiktor Olejniczak z klasy 5a zajęli w konkursie – odpowiednio – pierwsze i drugie miejsce.

     Serdecznie gratulujemy Patrycji i Wiktorowi i życzymy Im dalszych sukcesów!

Strona 1 z 11