Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Pustułka zwyczajna

W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy 7B zaobserwowali nad szkolnym boiskiem pustułkę zwyczajną. Jest to średniej wielkości ptak z rodziny sokołowatych. W Polsce znajduje się pod ścisłą ochroną.

Później spostrzegli je uczniowie klas 5B na lekcji przyrody, 6B na lekcji matematyki, 7B na lekcji fizyki i następnie na lekcji matematyki, na której udało im się sfotografować ptaki. Upodobały sobie one szczególnie okna i najwyższe punkty budynku naszej szkoły. Zasiadają na parapetach przy salach 606, 601, 301. Były również widziane przez panie porządkowane.

P.S. W momencie pisania notatki, kiedy już myśleliśmy, że ich nie zobaczymy, jedna z pustułek usiadła na dachu naszego budynku.

Zdjęcia wykonali uczniowie klasy 7B:

Oskar Wojdyła, Wiktor Ptak, Adrian Najdek

 

 

Małgorzata Korzeniewska

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11