Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Radosna Niepodległa w naszej szkole…

Koncert Pieśni  Legionowej to jedno z wielu działań niepodległościowych, jakie realizowane są w naszej szkole. Uczniowie klas IV- VIII i klasy III gimnazjum piosenką legionową, uświetnili 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę wg słów „…Bo w pieśni gra dusza narodu…”.  Wcześniej każda klasa wylosowała tytuł pieśni, którą miała zaprezentować na okolicznościowym apelu. Spotkanie przebiegało w miłej, radosnej atmosferze…

Koncert prowadziły uczennice kl. VIII a: Małgosia Groszewska i Emilia Urbanowska, a Paweł Rozbejko z kl. VIIIc „czuwał” nad sprzętem multimedialnym- dziękujemy!

Wśród młodzieży, została przeprowadzona również sonda, w wyniku  której  odpowiadano na pytanie:  „Czym jest patriotyzm?”. Oto niektóre wypowiedzi uczniów:

- Patriotyzm jest dla mnie stylem życia i uczuciem,

- dumnym reprezentowaniem swojej Ojczyzny,

- miłość do Ojczyzny,

- zamiłowanie do swojego kraju,

- to chęć kontynuowania polskich tradycji i zwyczajów,

- to obchodzenie świąt narodowych, uczestniczenie w konkursach, zawodach, koncertach, debatach,

- szanowanie godła, barw i hymnu narodowego,

- to moja nauka i praca na rzecz mojego kraju

I cóż więcej powiedzieć…mamy mądrą młodzież…

 

 

Koordynatorki działań:

 

Tamara Chojnacka

Urszula Hordyk

Elżbieta Petecka

Elżbieta Rak

 

 Galeria zdjęć:


 

Strona 1 z 11