Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Radosna Niepodległa!

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich w Głogowie  radośnie uczcili 99. Rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Wcześniej młodzież przygotowała „Życzenia dla Polski”, potem brała udział w Przeglądzie Pieśni Patriotycznej , a podsumowaniem działań była Poczta Niepodległościowa pn. „Mamy Niepodległą”. Współpracując z Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, wzięliśmy już po raz trzeci udział w Akcji Społecznej pt.: „Mamy Niepodległą”, w ramach której uczniowie wysyłają kartki do swoich bliskich z okazji Święta Niepodległości. Młodzież była bardzo   zaangażowana w działania,  wykazała się  godną, patriotyczną postawą.

Podziękowania dla wszystkich uczniów za profesjonalne występy oraz dla Justyny Szatkowskiej, Amelii Pielech, Julii Janiszewskiej, Klaudii Krakowiak, Szymona Piwowara, Kacpra Rubisia oraz Wiktora Olejniczaka za szczególne zaangażowanie się w obchody święta.

Tamara Chojnacka i Elżbieta Petecka.

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11