Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

„Ratujemy i uczymy ratować.”

           Nasza szkoła od kilku lat aktywnie uczestniczy w edukacji związanej z ratowaniem życia „Ratujemy i uczymy ratować”. Inicjatorem akcji jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która zapewnia niezbędny sprzęt do prowadzenia zajęć. Cyklicznie odbywające się szkolenia w klasach I – III mają na celu nauczenie zasad udzielania pierwszej  pomocy oraz doskonalenie w wykonywaniu tych niełatwych czynności. Uczniowie chętnie biorą  udział w akcjach, ponieważ są ciekawe i praktyczne. Uciski i wdechy wykonujemy na fantomach, wezwanie pomocy ćwiczymy  za pomocą atrap telefonów. Dzieci uczą się nie tylko poprzez działanie, ale również przez obserwację innych ćwiczących. Nigdy nie wiadomo kiedy takie umiejętności mogą nam się przydać. Szkolenie w klasach pierwszych prowadziły nauczycielki: J.Dmowska, A.Lenort, B.M-Zaorska, K.Płaziak oraz Wychowawcy

                                        B.M-Zaorska

Galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11