Nowa Strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

http://sp3.glogow.pl/

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Uczestniczymy w programach Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Nowa strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

http://sp3.glogow.pl/

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Dziennik elektroniczny

Nawigacja strony

KALENDARIUM MIESIĄCA

e-Rekrutacja


BIP


ePUAP

1% dla szkoły


DOTACJA 1%

dpjw pnwm

dpjw-482-1

„Ratujemy i Uczymy Ratować”

Nagroda w IX Ogólnopolskim Konkursie  „Ratujemy i Uczymy Ratować”   Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Nasza szkoła od lat aktywnie uczestniczy w szeregu działań związanych z Programem Edukacyjnym pt. „Ratujemy i Uczymy Ratować” Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy skierowanym do dzieci z klas I-III.  Współpraca szkoły z Fundacją WOŚP dotyczy promowania wiedzy i rozwijania umiejętności przydatnych w udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej.  Uczennica klasy III b – Paulina Stacewicz, reprezentowała naszą szkołę, w jednej z ostatnich akcji Fundacji WOŚP – IX Ogólnopolskim Konkursie „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Dziewczynka stworzyła plakat przedstawiający hasło: „Pierwsza pomoc to dziecinnie proste”. W ramach nagrody za udział w konkursie szkoła otrzymała zestaw fantomów do nauki resuscytacji: 1 fantom LittleAnne oraz 4 fantomy MiniAnne. Fantomy będą służyły uczniom naszej szkoły  w nabywaniu praktycznych umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.  Dziękujemy Paulinie za wykonanie wspaniałej pracy konkursowej, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.        

Dziękujemy Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy  za otrzymaną nagrodę.

                                 Kamila Płaziak                                                                                                                                      

                                 Jolanta Dmowska

Galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11