Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Ratujemy i Uczymy Ratować

W ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia, 09 kwietnia w naszej szkole zorganizowano dla uczniów klas pierwszych akcję „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Inicjatywa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  polegała na wprowadzeniu nauki podstawowych czynności ratujących życie. Uczniowie obejrzeli krótki film instruktażowy, po którym pod opieką przeszkolonych nauczycieli, sami spróbowali swoich sił jako ratownicy. Dzieci znakomicie poradziły sobie zarówno z wykonywaniem resuscytacji krążeniowo-oddechowej, jak i z pozycją boczną ustaloną. Nasi mali ratownicy sprawnie ćwiczyli również powiadamianie odpowiednich służb ratunkowych o zaistniałym wypadku. Mamy nadzieję, że tego typu akcje odbywające się regularnie w naszej szkole sprawią, że nasi uczniowie będą bardzo dobrze wyszkoleni i przygotowani do ratowania ludzkiego życia, które jest największą wartością.

B. Mastej-Zaorska, K. Płaziak, I. Ptaszyńska, J. Dmowska

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11