Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Rekrutacja do klasy I

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich w Głogowie informuje, że wszyscy kandydaci biorący udział w rekrutacji do klasy I (rok szkolny 2018/2019) zostali przyjęci. Szczegółowe informacje dostępne są po zalogowaniu w programie rekrutacyjnym   https://glogow.elemento.pl/ 

 

Zebranie rodziców kandydatów do klas pierwszych odbędzie się 05.06.2018 r. (wtorek) o godz. 17.00 w atrium Szkoły Podstawowej nr 3.

 

 

Strona 1 z 11