Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Religia / Etyka/ WDŻ

Religia

Teresa Balicka

 Jestem opiekunką Koła Misyjnego i Kółek Różańcowych. W szkole odpowiadam za organizację akcji charytatywnych i działania wolontariatu. Staram się rozwinąć w młodych ludziach poczucie empatii, jednocześnie ucząc ich pomagać innym w sposób mądry, to jest: skutecznie, w oparciu o zrozumienie cudzych potrzeb i uwarunkowań kulturowych, a przede wszystkim z szacunkiem dla godności drugiego człowieka.
 

Danuta Kraszewska

 

ks. Mieczysław Łęcki

 

Etyka

 

Aleksandra Kozioł

 

Wychowanie do życia w rodzinie

 

Tamara Chojnacka

 

Ewa Kuboń