Rodzinny Turniej Siatkówki

RODZINNY TURNIEJ SIATKÓWKI odbył się w naszej szkole 24 marca 2018r. Udział wzięło sześć rodzin. To świetnie spędzona sobota na sportowo w gronie najbliższych. Nie brakło dobrego humoru i sportowej rywalizacji w duchu Fair Play. Rozegraliśmy 15 meczy systemem każdy z każdym. Na koniec rodzice zagrali przeciwko swoim dzieciom mecz. Był to bardzo wyrównany pojedynek siatkarzy, jednak to nasi uczniowie wygrali 25:23.

Zawody zorganizowane przez zespół nauczycieli wychowania fizycznego w ramach programu „Aktywne Szkoły MultiSport”. Dzięki Radzie Rodziców nie zabrakło zdrowego poczęstunku w postaci owoców.

Zwycięzcami turnieju byli tak naprawdę wszyscy uczestnicy, którzy postanowili w aktywny sposób spędzić to sobotnie przedpołudnie na sali sportowej naszej szkoły wspólnie ze swoimi pociechami. Atmosfera w czasie zawodów była bardzo przyjazna.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM !!!

Beata Bielska, Urszula Paprocka, Barbara Mastej-Zaorska i Artur Długosz.