Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Rodzinny Turniej Siatkówki

RODZINNY TURNIEJ SIATKÓWKI odbył się w naszej szkole 24 marca 2018r. Udział wzięło sześć rodzin. To świetnie spędzona sobota na sportowo w gronie najbliższych. Nie brakło dobrego humoru i sportowej rywalizacji w duchu Fair Play. Rozegraliśmy 15 meczy systemem każdy z każdym. Na koniec rodzice zagrali przeciwko swoim dzieciom mecz. Był to bardzo wyrównany pojedynek siatkarzy, jednak to nasi uczniowie wygrali 25:23.

Zawody zorganizowane przez zespół nauczycieli wychowania fizycznego w ramach programu „Aktywne Szkoły MultiSport”. Dzięki Radzie Rodziców nie zabrakło zdrowego poczęstunku w postaci owoców.

Zwycięzcami turnieju byli tak naprawdę wszyscy uczestnicy, którzy postanowili w aktywny sposób spędzić to sobotnie przedpołudnie na sali sportowej naszej szkoły wspólnie ze swoimi pociechami. Atmosfera w czasie zawodów była bardzo przyjazna.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM !!!

Beata Bielska, Urszula Paprocka, Barbara Mastej-Zaorska i Artur Długosz.

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11