ROK SZKOLNY 2017/2018 ROZPOCZĘTY!

Dnia 4 września 2017 roku miała miejsce wyjątkowa inauguracja nowego roku szkolnego. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich w Głogowie zyskała klasy siódme. W jej murach uczą się również ostatnie roczniki gimnazjalistów. Szkoła liczy obecnie prawie 900 uczniów. Nowy rok szkolny rozpoczął się apelem poprowadzonym przez dzieci z klasy Vb, a przygotowanym pod okiem Pań -  Grażyny Grzelak i Elżbiety Frankowskiej-Cyfry.

Pani Dyrektor Irena Herba  o godzinie ósmej przywitała najmłodszych uczniów z klas I – IV. Wszystkim życzyła powodzenia,
a pierwszoklasistom – którzy pełni emocji przybyli wraz z rodzicami do szkoły – wielu szóstek i pochwał. Pół godziny później halę sportową wypełniły klasy V – VII oraz II i III gimnazjum. Pani Dyrektor wyraziła nadzieję, że pobyt w szkole będzie dla nich wielką przyjemnością oraz okazją do przyjacielskich spotkań z koleżankami i kolegami. Starszym uczniom życzyła także wielu sukcesów w konkursach i zawodach sportowych oraz najwyższych wyników w nauce.

E. Frankowska-Cyfra