Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego z języka angielskiego.

           W marcu 2020 r. odbył się szkolny konkurs plastyczny z języka angielskiego dla klas I-III pt. „Dzień św. Patryka – patrona Irlandii”. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań dzieci z zakresu kultury anglojęzycznej i kształtowanie ich umiejętności artystycznych. Konkurs został rozstrzygnięty. Wyłoniono laureatów na każdym poziomie:

 

w klasach I:

1. Dominika Trzaniec, kl. I c

2. Wiktoria Solińska, kl. I b

3. Laura Łukawska, kl. I d

 

w klasach II:

1. Milena Szuty, klasa II b

2. Michał Wawrzyniak, klasa II c

3. Katarzyna Rzepka, klasa II a

 

w klasach III:

1. Ewa Urban, klasa III a

2. Lena Pacyga, klasa III b

 Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

                 Konkurs przeprowadziły:

               pani Agnieszka Szpunar i  pani Martyna Kęcka.

 

 

Strona 1 z 11