Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Rozstrzygnięcie świetlicowego konkursu wokalno-tanecznego.

          W naszej świetlicy odbył się konkurs wokalno-taneczny w którym wzięło udział pięć uczestniczek. Wybór był bardzo trudny, ponieważ uczennice zaprezentowały talent połączony z pracą związaną z przygotowaniem występu.

Wyboru dokonaliśmy poprzez  głosowanie.

Podziękowania należą się również rodzicom uczestniczek, za ich zaangażowanie i trud włożony  w uczestnictwo dziecka w konkursie.

Mamy nadzieję, że udział w konkursie był dobrą zabawą i okazją do zaprezentowania swojego talentu.

W kategorii śpiew z elementami tańca:

1miejsce- Natalia Sołtys  klasa 1b

2miejsce-Aleksandra Augustyniak klasa 2b

 

W kategorii taniec:

1miejsce-Wiktoria Płaczek klasa 1b

2miejsce-Iga Sznajder klasa 1b

 

W kategorii śpiew i własny akompaniament:

1miejsce- Oliwia Juszczyk klasa 1b

                               GRATULUJEMY!!!!

           Ewa Kuboń

Strona 1 z 11