Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

RZĄDOWY PROGRAM KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ

Celem programu rządowego jest:

1) doposażenie biblioteki szkolnej w książki o tematyce bliskiej współczesnym doświadczeniom uczniów w poznawaniu i rozumieniu otaczającego świata;

2) promowanie czytelnictwa wśród uczniów szkół podstawowych;

3) wzbogacanie oferty bibliotek szkolnych w książki wybrane przez uczniów – atrakcyjne dla nich;

4) urozmaicanie realizacji programów nauczania przez zapewnienie uczniom atrakcyjnej oferty lekcji bibliotecznych;

5) rozwijanie samorządności uczniowskiej przez umożliwienie uczniom wpływania na kształtowanie księgozbioru biblioteki szkolnej;

6) rozwijanie współpracy bibliotek szkolnych z bibliotekami publicznymi.

Do biblioteki szkolnej zostały zakupione książki, które uczniowie wskazali w przeprowadzonej ankiecie:

serie: „Magiczny piesek”, „Magiczny kotek”, „Viking Vulgar”, „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”, „Klub Poszukiwaczy Przygód”, „Martynka”, „Magiczne drzewo”, „Zosia z ulicy Kociej”, „Królewna Lenka”, „Świat Maksa”, „Werka Rozterka”, „Marysia Rebusek”, „Radek Szkaradek”,  „Seria niefortunnych zdarzeń”, „Lilka i spółka”,  „Ula i urwisy’, „Drakulcio ma kłopoty”, „Agata na tropie”, „Zaopiekuj się mną” oraz wiele innych pozycji książkowych. 

Zapraszamy do odwiedzania biblioteki i wypożyczania zakupionych książek.3

12115

47891012

Strona 1 z 11