Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Ścieżka Ortograficzna

W ramach Ścieżki Ortograficznej  8 lutego odbyła się kolejna edycja minikonkursu. Na długich przerwach uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności ortograficzne. W tekście dyktanda wykorzystano wyrazy, które  wcześniej były umieszczone w widocznych miejscach na korytarzu szkolnym.

 

Miło nam ogłosić, że zwycięzcą  potyczek ortograficznych została Laura Hara z klasy II d gimnazjum. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszego uczestnictwa.

 

Iwona Patelska-Mazur

 

Galeria zdjęć:

 

 

Strona 1 z 11