Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Siatkówka dziewczyn w Głogowie

Mistrzostwa Miasta Głogowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt odbyły się 24 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Głogowie. Uczennice z klasy 7,8 oraz 3 gimnazjum mogły uczestniczyć w rozgrywkach międzyszkolnych. Pięć szkół z Głogowa rywalizowało „systemem każdy z każdym”. Nie brakowało emocji, pięknych akcji, walki sportowej do samego końca. Nasze siatkarki z SP 3 pokazały dobrą grę nie tracąc seta w czterech meczach. Z pierwszego miejsca zespół SP 3 awansował do Mistrzostw Powiatu a z miejsca drugiego SP 11. Reprezentacja szkoły wystąpiła w składzie: Katarzyna Osuch, Magdalena Korytowska, Adrianna Kornacka, Magdalena Dworzańska, Magdalena Mateuszczak, Weronika Michałowicz, Hanna Darowska, Wiktoria Aniszewska, Emilia Urbanowska, Małgorzata Groszewska, Małgorzata Kościucha, Małgorzata Olszak. Organizatorem zawodów był Miejski Szkolny Związek Sportowy oraz SP 3 Głogów. Klasyfikacja końcowa:  miejsce 1-SP 3, miejsce 2 -SP 11, miejsce 3 -SP 2, miejsce 4 – SP 8, miejsce 5 – SP 9. Wszystkim dziękujemy za udział i życzymy powodzenia w dalszej fazie rozgrywek międzyszkolnych.
 
Galeria zdjęć:
Strona 1 z 11