Siatkówka dziewczyn w Głogowie

Mistrzostwa Miasta Głogowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt odbyły się 24 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Głogowie. Uczennice z klasy 7,8 oraz 3 gimnazjum mogły uczestniczyć w rozgrywkach międzyszkolnych. Pięć szkół z Głogowa rywalizowało „systemem każdy z każdym”. Nie brakowało emocji, pięknych akcji, walki sportowej do samego końca. Nasze siatkarki z SP 3 pokazały dobrą grę nie tracąc seta w czterech meczach. Z pierwszego miejsca zespół SP 3 awansował do Mistrzostw Powiatu a z miejsca drugiego SP 11. Reprezentacja szkoły wystąpiła w składzie: Katarzyna Osuch, Magdalena Korytowska, Adrianna Kornacka, Magdalena Dworzańska, Magdalena Mateuszczak, Weronika Michałowicz, Hanna Darowska, Wiktoria Aniszewska, Emilia Urbanowska, Małgorzata Groszewska, Małgorzata Kościucha, Małgorzata Olszak. Organizatorem zawodów był Miejski Szkolny Związek Sportowy oraz SP 3 Głogów. Klasyfikacja końcowa:  miejsce 1-SP 3, miejsce 2 -SP 11, miejsce 3 -SP 2, miejsce 4 – SP 8, miejsce 5 – SP 9. Wszystkim dziękujemy za udział i życzymy powodzenia w dalszej fazie rozgrywek międzyszkolnych.