Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Siódmoklasiści w etapie powiatowym zDolnego Ślązaczka

Z przyjemnością informujemy, że troje uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do powiatowego etapu zDolnego Ślązaczka. Są to: Adrian Najdek z klasy 7 b, Aleksandra Sołtys z klasy 7 c i Paweł Rozbejko z klasy 7 c. Kolejny etap konkursu odbędzie się w głogowskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli już 14 listopada 2017r. o godz. 12.00. Uczniom życzymy powodzenia i udziału w wojewódzkim etapie interdyscyplinarnego konkursu.

Elżbieta Frankowska-Cyfra

Strona 1 z 11