Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Sławskie wakacje GIM TV

Wakacje  – to najlepszy czas na rozwijanie swoich pasji – dużo czasu i ciągle nowe możliwości. O tym wszystkim wiemy w GIM TV najlepiej. I właśnie z takich możliwości postanowiliśmy już kolejny raz wykorzystać – na zaproszenie pana Jerzego Górskiego nasza ekipa filmowa pod opieką pani Alicji Skoczylas spędziła 3 dni w słonecznej Sławie dokumentując z lądu i wody zmagania triathlonistów w każdym wieku: od przedszkolaka do niemowlaka! Przez całe trzy dni ćwiczyliśmy reportaż zarówno filmowy jak i fotograficzny, nawiązaliśmy nowe znajomości  – również te filmowe.

Efekty naszej pracy pojawiły się w mediach lokalnych i na stronie Sławskiego Triathlonu. Można je również obejrzeć na kanale Youtube gim2glogow.

Serdecznie dziękujemy panu Jerzemu Górskiemu za zaproszenie i zapewnienie nam noclegów, a całej ekipie Sport Górski za przyjacielskie przyjęcie naszych filmowców.

Wielkie podziękowania kierujemy do pani Doroty Borys (mamy naszego Aleksandra  z kl. 3D) , która towarzyszyła nam przez całe 3 dni – stając się już stałym członkiem naszego zespołu.

Zapraszamy na relację fotograficzną oraz filmową z tego słonecznego wydarzenia.

 

Alicja Skoczylas

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11