Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Ślubowanie Klas Pierwszych

 26 listopada 2019 roku o godzinie 16.30 odbyła się najważniejsza uroczystość w życiu najmłodszych uczniów naszej szkoły – Ślubowanie Klas Pierwszych Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich w Głogowie. W tym roku uczniowie czterech klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci do społeczności szkolnej w obecności Dyrektora Szkoły – Pana Ernesta Kłóska, wicedyrektorów – Pani Anny Adamowicz i Pana Piotra Lenorta, wychowawców klas i innych nauczycieli oraz licznie zgromadzonych rodziców naszych pierwszaków.

Tegoroczne przygotowania do uroczystości trwały od początku roku szkolnego. Dzieci dzielnie zapoznawały się z nowymi zadaniami, które będą ich obowiązywały przez cały tok trwania nauki szkolnej. Pilnie uczyły się literek i cyferek, bacznie przyglądały się zmianom zachodzącym w przyrodzie, poznawały wszelkie zakątki szkoły , a przy tym nie zapomniały również o wierszykach i piosenkach, które zaprezentowały podczas części artystycznej ślubowania. Pomimo dużego stresu spowodowanego obecnością licznej publiczności ‘pierwszaki’ bardzo dobrze poradziły sobie ze wszystkimi powierzonymi im zadaniami i możemy śmiało powiedzieć, że zdały perfekcyjnie swój pierwszy poważny sprawdzian. Po części artystycznej przyszedł czas na bardziej oficjalną część uroczystości, którą rozpoczęto odśpiewaniem Hymnu Państwowego. Kolejnym punktem było złożenie przysięgi przez wszystkich nowych uczniów szkoły i uroczyste pasowanie poprzez dotknięcie ramienia każdego dziecka dużą kredką. Na zakończenie panie wychowawczynie serdecznie pogratulowały swoim podopiecznym i wręczyły dyplomy pasowania na ucznia. Nie obyło się również bez gratulacji ze strony rodziców, którzy w ramach docenienia starań dzieci wręczyli drobne upominki.

                                                  Sandra Piotrowska – Zdyb

Galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11