Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

ŚNIADANIE DAJE MOC

  8 listopada uczniowie klas I-III już po raz szósty wzięli udział w ogólnopolskim programie Śniadanie Daje Moc. W tym dniu uczniowie klasy I a przygotowywali zdrowe śniadanie pod okiem pani dietetyk Kingi Szymkowiak z Centrum Dietetycznego Naturhause w Głogowie. Pani dietetyk przekazała dzieciom bardzo ciekawą wiedzę na temat prawidłowego przygotowywania wszystkich posiłków, ale szczególnie omówiła istotę spożywania śniadania. Dziewczynki i chłopcy z klasy pierwszej dostosowali się do zaleceń i wykonali smakowite, zdrowe kanapeczki, surówki, sałatki, które później chętnie zaprezentowali i wspólnie degustowali.

Strona 1 z 11