Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

SP3 MISTRZEM GŁOGOWA W MINI PIŁCE NOŻNEJ

 20.04.2017 w Głogowie rozegrane zostały Mistrzostwa  Miasta Głogowa w Mini Piłce Nożnej Chłopców. Reprezentacja naszej szkoły okazała się bezkonkurencyjna wygrywając wszystkie mecze. Drużyna SP3 pokonała zespoły z SP6, SP14 , SP12, SP10 . Reprezentacja w składzie:

Piotr Król
Krystian Bednarski
Dawid Marcinkowski
Bartek Śmietana
Gracjan Stepień
Krystian Lech
Kacper Bednarski
Lukasz Strzelecki
Oskar Szymankiewicz
Kacper Dembek
opiekun reprezentacji:Andrzej Stempel

Strona 1 z 11