Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Spacerkiem po Głogowie…

Jesteśmy znawcami  dziejów naszego miasta!  Znamy  historię Głogowa, jego zabytków, pomników… Patryk Sznajder z kl. IIIa gimnazjum i Damian Olejnik z kl. IIId gimnazjum zajęli II miejsce w Powiatowym konkursie regionalnym „Szlakiem głogowskich zabytków i pomników”, a I miejsce zajął zespól z I LO- byli uczniowie naszego gimnazjum…, czyli też  „nasi” .

W ramach Głogowskich Dni Turystyki  zorganizowano  grę miejską. Zadaniem każdego zespołu było przejście wyznaczonej trasy, która prowadziła po ciekawych i zabytkowych miejscach naszego miasta oraz wykonanie  zadań związanych z historią tych obiektów.

Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny. I tak –jedna z drużyn, z kl. III e gimnazjum w składzie:  Paweł Drygas, Kuba Rząsa,  Karol Piegat i Kacper Targosiński zajęła II miejsce, w druga drużyna: Gracjan Cieślik, Damian Hutyriak, Igor Roszkowski, Adrian Sypniewicz zajęła IV miejsce.

  Brawo koledzy!

Tamara Chojnacka

Strona 1 z 11