Osiągnięcia sportowe uczniów  naszej szkoły
2016/2017

18 marca 2017r. w naszej szkole odbyły się zawody o Mistrzostwo Powiatu głogowskiego w minisiatkówce dziewcząt kategoria „dwójki” – klasy czwarte. W zawodach wzięło udział cztery szkoły: SP-3, SP Wilków, SP Białołęka, SP- 10 .

Nasza reprezentacja w składzie: Karolina Pawłowska – kapitan zespołu, Weronika Esner, Barbara Czekaj, Amelia Szymańska, Natalia Pokusińska i Sonia Wrzesińska. Opiekunem reprezentacji jest Beata Bielska.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce SP Wików

II miejsce SP – 3 Głogów

III miejsce SP – 10 Głogów

IV miejsce SP Białołęka

W dniu 28 lutego 2017r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu głogowskiego w mini piłce siatkowej dziewcząt w kategorii „czwórki” . Dziewczęta z klas szóstych zajęły II miejsce.

Skład naszej reprezentacji: Wiktoria Aniszewska – kapitan zespołu, Urszula Graczyk, Agata Ziętka, Emilia Micyk, Maja Mikołajewska, Dominika Krakowiak, Maja Mnich, Kinga Socha, Anna Antał. Opiekunem reprezentacji jest Beata Bielska. Zawody odbyły się z Szkole Podstawowej nr 10 w Głogowie.

Reprezentacja naszej szkoły odnosi sukcesy w mini piłce siatkowej dziewcząt w kategorii klas piątych.

Dziewczęta rozegrały dwa turnieje:

1. Mistrzostwa Głogowa w mini piłce siatkowej dziewcząt w kategorii „Trójki” zajęły II miejsce
  2. Mistrzostwa Powiatu głogowskiego w mini piłce siatkowej zajęły I miejsce i awansowały do zawodów na szczeblu strefy lubińskiej, zawody planowane są na 3 marca 2017r.

Skład reprezentacji: Adrianna Kluska – kapitan zespołu, Nadia Bączkowska, Marcelina Łydka (uczennice klasy V d), Małgorzata Kościucha (V b), Zuzanna Zdrzałka, Julia Jakubowska, Amelia Piątkowska, Elwira Mnich, Karolina Kluj (V c). Opiekunem reprezentacji jest Beata Bielska

I miejsce w Minipiłce Siatkowej w Mistrzostwach Głogowa
Oto zdobywcy tytułu Mistrza Głogowa w Minipiłce Siatkowej w kategorii „czwórek” chłopców: Krystian Lech, Paweł Antał, Jakub Stawecki, Jakub Drzazga, Jakub Serafin, Bartosz Śmietana, Bartek Kobus, Samuel Klimczak, Gracjan Stępień, Marcel Mazur. Chłopcy pod opieką pani Urszuli Paprockiej 8 lutego zmierzyli się z reprezentacjami 4 szkół głogowskich zdobywając 7 punktów wygrywając trzykrotnie 2:0 i przegrywając 1:2. Gratulujemy i życzymy powodzenia w turnieju powiatowym.

II miejsce w Minipiłce siatkowej w Mistrzostwach Głogowa

7 lutego 2017r. w naszej szkole odbyły się zawody sportowe – MISTRZOSTWA GŁOGOWA w mini piłce siatkowej w kategorii „czwórki”. W zawodach wzięło udział pięć szkół podstawowych: SP-2,SP – 6, SP – 7, SP – 10 i oczywiście reprezentacja uczennic z klas szóstych SP-3. W skład naszej drużyny wchodziły Wiktoria Aniszewska – kapitan zespołu, Urszula Graczyk, Agata Ziętka, Maja Mikołajewska, Dominika Krakowiak, Emilia Micyk, Anna Antał i Daria Widera. Opiekunem naszego zespołu jest Pani Beata Bielska. Podsumowanie zmagań szóstoklasistek przedstawiają się następująco:

I miejsce SP – 10

II miejsce SP – 3

III miejsce SP – 2

IV miejsce SP – 6

V miejsce SP – 7

Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy wspaniałego sportowego występu w duchu gry fair – play.

I miejsce w Głogowskim Mundialu 2016 r.

• Bartek śmietana – najlepszy bramkarz turnieju
  • Gracjan Stepień – najlepszy strzelec turnieju