Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Spotkanie klas 6 z policjantem

Zajęcia z policjantkami są zawsze dużym wydarzeniem. Tym razem 6c i 6d miały możliwość usłyszenia i przepracowania przemocy i agresji ( w tym cyberprzemocy) oraz zapoznania się z odpowiedzialnością za niewłaściwe zachowanie. Pamiętajmy, że:

- każdy odpowiada za swoje czyny,

- każdy z nas ma prawo do nietykalności,

- każdy może poprosić o pomoc dorosłego (tj. rodzica, wychowawcę, nauczyciela, pedagoga, psychologa, dyrektora,  itd.).

 

 

Opracowała: Anna Kowalska

 

Galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11