Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

SPOTKANIE Z GŁOGOWSKIM PODRÓŻNIKIEM

4 grudnia 2018 r. po raz kolejny gościliśmy głogowskiego podróżnika Pana Sławomir Bieńka. Tym razem Pan Sławek „zabrał” nas na południe Afryki do Namibii. Nasz gość opowiedział różne ciekawostki dotyczące mieszkańców tego kraju, występujących tam roślin i żyjących zwierząt. Pokazał nam również mnóstwo zdjęć. Dzieciom najbardziej podobały się zdjęcia egzotycznych zwierząt. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas 2 i 4b.

Anna Michałowska

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11