Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Spotkanie z Michałem Rusinkiem

Dnia 23.11.2017r. uczniowie klasy 3c i 3e mieli przyjemność uczestniczyć w spotkaniu autorskim z panem Michałem Rusinkiem – wieloletnim sekretarzem Wisławy Szymborskiej, autorem wielu ciekawych książek dla dzieci. Tytuł spotkania budził niemałe kontrowersje wśród słuchaczy, ponieważ dotyczył promocji najnowszej książki Rusinka „Jak przekręcać i przeklinać”. Autor uwrażliwiał dzieci na kontrolowanie swoich wypowiedzi, trzymanie nerwów na wodzy podczas różnych emocjonalnych sytuacji. Na przykładzie swoich wierszy prezentował kulturalne sposoby komunikacji i rozładowania napięcia.

Uczniowie mieli również okazję wysłuchać ciekawego wykładu dotyczącego sztuki pisania wierszy i opowiadań. Wysłuchali wybrane fragmenty książek Michała Rusinka. Na zakończenie uczniowie mieli możliwość zadawania pytań autorowi, chętne dzieci zakupiły książki z autografem. Dzieci były zachwycone lekkością i zabawną formą twórczości Michała Rusinka.

Zachęcamy do lektury książek Michała Rusinka „Wierszyki domowe” i „Wierszyki rodzinne” – są dostępne w naszej bibliotece szkolnej.

Anna Adamowicz

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11