Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

SPOTKANIE Z MISTRZEM PŁYWANIA

20 września  uczniowie z klas I-III mieli możliwość spotkania się na pływalni „Chrobry” z Radosławem Kawęckim – Wicemistrzem  Świata  w Pływaniu. Uczniowie wspólnie z Mistrzem przeprowadzili  rozgrzewkę  oraz wspólny trening.  Wszystkim dopisywał dobry humor oraz  chęć wspólnej zabawy. Spotkanie zwieńczyło wspólne zdjęcie z Mistrzem oraz rozdanie okularów pływackich  każdemu uczestnikowi spotkania.

Strona 1 z 11