Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Spotkanie z panią Elizą Piotrowską

Dnia 10 października 2017r. Miejska Biblioteka Publiczna, która ma swoją filię tuż przy naszej szkole, zaprosiła do swojej siedziby uczniów najmłodszych klas. Uczniowie mieli możliwość poznania niecodziennego gościa- Pani Elizy Piotrowskiej, która jest autorką wielu książek dla dzieci (,, Tupcio Chrupcio’’, ,, Ciocia Jadzia’’ ). Pisarka ta specjalnie dla głogowskiej biblioteki napisała książeczkę dla dzieci
„Wypożyczalnia czarów”. Jest to prezent od Pani Elizy Piotrowskiej dla Miejska Biblioteka Publiczna im. Galla Anonima w Głogowie, która obchodzi w tym roku jubileusz 70-lecia istnienia. Uczestnicy spotkania otrzymali wspaniałą pamiątkę od pisarki- to egzemplarz nowej książki wraz z imienną dedykacją. Radość uczniów była ogromna.

Marzena Magda

 

Galeria zdjęć: 


 

Strona 1 z 11