Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Spotkanie z podróżnikiem

Dnia 4 grudnia 2017 r. uczniowie klas I, IIIb i IVf wzięli udział w spotkaniu z głogowskim podróżnikiem panem Sławomirem Bieńkiem, który opowiedział o wyprawie do Botswany, Ugandy i Zimbabwe. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści podróżnika i podziwiały zdjęcia z wyprawy. Na koniec zadawały pytania, na które gość chętnie odpowiadał.
Dziękujemy za spotkanie.

Anna Michałowska

Strona 1 z 11