Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM

 

Dnia 16 listopada 2016 r. uczniowie klas 3, 2b i Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Głogowie wzięli udział w spotkaniu z głogowskim podróżnikiem panem Sławomirem Bieńkiem, który opowiedział o wyprawie do Afryki Wschodniej: Tanzanii z wyspą Zanzibar i do Ugandy. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści podróżnika i podziwiały zdjęcia z wyprawy.
Dziękujemy za spotkanie.

 

 

 

Strona 1 z 11