Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Spotkanie z policjantami

Dnia 8 września 2016 r. uczniowie najmłodszej klasy – klasy Ia spotkali się z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Pani policjantka poinformowała dzieci, jakie niebezpieczeństwa mogą ich czekać w drodze do szkoły. Przypomniała zasady prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zorganizowanej zabawie. Obejrzeli również ciekawą prezentację na temat przestrzegania zasady bezpiecznej jazdy samochodem- o konieczności zapinania pasów i jazdy w foteliku. Dowiedzieli się o tym, że jazda w kasku na rowerze, może je uchronić przed następstwami upadku. Policjanci poinformowali dzieci o tym jak bardzo ważne jest noszenie światełek odblaskowych. Każdy uczeń otrzymał odblaskowa opaskę. To był bardzo pouczające spotkanie.

 

 

Strona 1 z 11