Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Sto serc dla…

          Pod koniec kwietnia zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w międzyszkolnym projekcie „Sto serc dla…” Inicjatorem tej akcji był Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Głogowie. Akcja polegała na zrobieniu zdjęcia dłoni złożonej w kształt serca i napisaniu, komu chcemy podziękować w czasie kwarantanny. Założeniem było otrzymanie z całego projektu chociaż stu zdjęć, a tylko z naszej szkoły przesłaliśmy 76 zdjęć!

Na naszej szkolnej stronie publikujemy Wasze fotografie, ale jak tylko będzie gotowy kolaż ze wszystkich zdjęć z powiatu głogowskiego, to od razu umieścimy do niego link.

Wszystkim uczniom, którzy włączyli się do projektu, bardzo dziękujemy.

            Aneta Lenort

            Barbara Mastej-Zaorska

Galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11