Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Stop Mowie Nienawiści i pomoc dzieciom krzywdzonym!

Pod takim hasłem odbyło się spotkanie rodziców kl. IV-VIII i gimnazjum z psychologiem i psychoterapeutą panią Dorotą Lewińską – Groszewską. Nacisk położyliśmy na rozpoznawaniu zagrożeń,  przeciwdziałaniu oraz  konsekwencjach krzywdzenia dzieci. Ponadto każdy rodzic został wyposażony w ulotkę fundacji Dajemy Dzieciom Siłę o wychowaniu bez klapsów „Potrafię się zatrzymać”.

Miejsce w Głogowie w którym otrzymamy  pomoc specjalistów:

Centrum Pomocy Dzieciom

Stowarzyszenia dla Dzieci i Młodzieży

„Szansa” w Głogowie

67-200 Głogów, ul. Perseusza 13

 

 

Anna Kowalska

 

Galeria zdjęć:  

Strona 1 z 11