Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Strefa Legnicka w piłce siatkowej dziewcząt

W Finale Strefy Legnickiej rozgrywanym 06.03.2019 r. w hali SP 3 Głogów rywalizowały cztery szkoły: Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworze, Szkoła Podstawowa nr 8 w Lubinie, Gimnazjum Dwujęzyczne w Złotoryi, Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie. W pierwszym półfinale SP 3 Głogów zagrała z SP 2 w Jaworze. Bardzo dobry mecz pod względem technicznym i walki sportowej. Siatkarki z SP 3 Głogów w końcówkach setów przesądziły na swoją korzyść i wygrały 2:0. Drugi półfinał odbył się pomiędzy zespołami z SP 8 z  Lubina i Gimnazjum z Złotoryi. Siatkarki z Lubina dość pewnie wygrały 2:0. Mecz o 3 miejsce odbył się pomiędzy siatkarkami z Jawora i Złotoryi, górą był zespół z Jawora. W finale spotkały się zespoły z Głogowa i Lubina. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie techniczno-taktycznym oraz walki o każdą piłkę. W setach 25:22 dla Lubina 25:14 dla Głogowa w trzecim secie 16:14 dla Lubina. Awans do Finału Dolnego Śląska zapewniła sobie SP nr 8 W Lubinie Wielkie gratulacje!!! Klasyfikacja końcowa: 1 miejsce – Szkołą Podstawowa nr 8 w Lubinie, 2 miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 Głogowie,  3 miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworze, 4 miejsce dla Gimnazjum Dwujęzycznego w Złotoryi.

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11