Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Stypendia dla uczniów klas gimnazjalnych

5 grudnia w Sali Rajców Urzędu Miejskiego przyznano Stypendia Prezydenta Miasta dla głogowskiej młodzieży. Celem funduszu stypendialnego jest wspieranie szczególnie uzdolnionych uczniów i studentów.  Wśród laureatów tego prestiżowego wyróżnienia znalazło się aż 23 uczniów klas gimnazjalnych naszej szkoły. Aby zostać wyróżnieni, stypendyści musieli jednak wykazać się czymś więcej niż dobrymi ocenami. Przy przyznawaniu stypendiów brano pod uwagę też takie czynniki jak praca w wolontariacie, sukcesy w konkursach i olimpiadach czy zaangażowanie w życie szkolnej społeczności. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Stypendia otrzymali:

1. Kordacka Wiktoria

2. Dutkiewicz Natalia

3. Szymankiewicz Aleksandra

4. Szatkowska Justyna

5. Małyszczyk Zofia

6. Masny Aleksandra

7. Zimny Emilia

8. Ryfiak Maria

9. Olejnik Damian

10. Czulińska Weronika

11. Tkacz Paulina

12. nalepka Anna

13. Karamucka Joanna

14. Wiśniewska Wiktoria

15. Pecuszok Zuzanna

16. Pielech Amelia

17. Walczak Anna

18. Gogol Maja

19. Dąsal Mateusz

20. Błażejewski Dariusz

21. Potyrała Jakub

22. Wawrzyniak Emilia

23. Sznajder Patryk

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Alicja Skoczylas

Galeria zdjęć:

 

Strona 1 z 11