Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

STYPENDIA DLA UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH

 

 Stypendia kierowane są do uczniów z niepełnosprawnością, zamieszkujących na terenie województwa dolnośląskiego pochodzących z rodzin, w których miesięczny dochód na jedną osobę nie przekracza kwoty 456 zł. Wysokość jednorazowego stypendium na rok szkolny 2014/2015 wynosi  1 000 zł.

Wnioski należy składać na adres siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w terminie do dnia 30 czerwca 2014 r.

 

Szczegółowe warunki przyznawania ww. stypendiów zamieszczone są na stronie internetowej www.niepelnosprawni.dolnyslask.pl. Informacji w tej sprawie udziela również pedagog szkolny.

Strona 1 z 11