Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

STYPENDIA PREZYDENTA MIASTA GŁOGOWA

   Informacja w sprawie stypendiów Prezydenta Miasta Głogowa za pierwszy semestr roku szkolnego 2014/2015.  Z radością informujemy, że stypendium Prezydenta Miasta Głogowa zostało przyznane dla 8 uczniów naszej szkoły.

Stypendium otrzymali:

  1. Natalia Dutkiewicz – klasa VI b
  2. Emilia Ciszak – klasa V a
  3. Natalia Fabiś – klasa VI c
  4. Michał Tywoniuk – klasa VI b
  5. Anna Binert – klasa VI c
  6. Katarzyna Osuch – klasa V a
  7. Joanna Dziadosz – klasa VI c
  8. Katarzyna Gondek – klasa VI c.

Uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych przez Prezydenta Miasta odbędzie się   w dniu 28 maja o godzinie 10.00 w Sali Rajców Urzędu Miejskiego w Głogowie.

Serdecznie gratulujemy!

Strona 1 z 11