Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

STYPENDIA PREZYDENTA MIASTA GŁOGOWA

Informacja w sprawie stypendiów  za drugi semestr roku szkolnego 2014/2015

 Z radością informujemy, że stypendium Prezydenta Miasta Głogowa zostało przyznane dla 10 uczniów naszej szkoły. Stypendium otrzymali:

  1. Natalia Dutkiewicz
  2. Michał Tywoniuk
  3. Anna Binert
  4. Michał Podgórski
  5. Natalia Fabiś
  6. Joanna Dziadosz
  7. Patryk Sznajder
  8. Damian Olejnik
  9. Emilia Ciszak
  10. Katarzyna Osuch

Uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych przez Prezydenta Miasta odbędzie się  w dniu 2 grudnia 2015 r. o godzinie 11.00 w Sali Rajców Urzędu Miejskiego w Głogowie.

Serdecznie gratulujemy!

 

Strona 1 z 11