Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

STYPENDIA PREZYDENTA MIASTA GŁOGOWA

      Informacja w sprawie stypendiów Prezydenta Miasta Głogowa za drugi semestr roku szkolnego 2013/2014.  Z radością informujemy, że stypendium Prezydenta Miasta Głogowa zostało przyznane dla 9 uczniów naszej szkoły. Stypendium otrzymali:

  1. Bartosz Ciszak
  2. Emilia Wawrzyniak
  3. Natalia Dutkiewicz
  4. Julia Nyczko
  5. Marcelina Czaja
  6. Dawid Sarzyński
  7. Michał Dacyszyn
  8. Michał Tywoniuk
  9. Zuzanna Szumska

Uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych przez Prezydenta Miasta odbędzie się   w dniu 12 grudnia 2014 r. o godzinie 11.00 w Szkole Podstawowej nr 6.

Serdecznie gratulujemy!

Strona 1 z 11